Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 29. červen 2022, svátek má Petr a Pavel

By Inspire

By Inspire

Rodinná značka By Inspire poprvé představila své kolekce zákazníkům na podzim roku 2004. Skupina mladých, českých  designérů navrhla první   kolekci „Grass“ , která slavila na trhu ohromný úspěch. Tato kolekce se stala skutečným fenoménem a je v nabídce  značky By Inspire do dnes. V dalším roce doplnila  značka By svoji nabídku nejen o další jedinečné tvary ale samozřejmě i o nové  dekory porcelánu. Značka By Inspire vyniká svými krásnými jídelními soupravami v jednoduchých, ale přitom dokonalých dekorech. Jídelní soupravy vynikají svojí nadčasovostí, elegancí, kvalitou a krásným provedením. U značky By Inspire najdete v jídelních soupravách dokonalou harmonii - jsou tvořeny tak, aby vytvářely celé soupravy. Jeden dekor jídelní soupravy tvoří talíře, hrnky, šálky s podšálkem, konvice na čaj či kávu, cukřenky, mléčenky, polévkové mísy a další.

Novinkou pak byla  barevná keramika, čímž vznikly ucelené a precizně sladěné kolekce, které Vaše servírování učiní dokonalým.  Každý další rok  značka rozšiřuje svoji nabídku o  „novinky“ a v současné době nabízí  nejen designový porcelánkeramiku, ale i originální kousky z plastu či dřeva a nerezové doplňky.

By Inspire však nepřináší pouze krásné jídelní soupravy, ale v nabídce této značky najdeme i dokonalé bytové doplňkysoupravy na víno, titanové nože, stojany na nože a další. By Inspire Vás zaručeně nezklame.

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace