Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 18. červen 2019, svátek má Milan

Doprava zdarma Odběrná místa Dárek zdarma

La Maison du Savon de Marseille - Levandulová silice 15 ml

Levandulová silice na provonění Vašeho domova.

15 ml

Levandule
Levandule je symbolem květiny Provence. Je známá pro své zklidňující a čistící vlastnosti.
I v dávných dobách, levandule byla používána Římany k provonění prádla a do koupele. V Provence, levandule byla používána od středověku k vytvoření parfémů a léků.
Od devatenáctého století se kultura levandule vyvíjela ještě dále: výroba esenciálního levandulového oleje se začala dodávat do parfumerií.
Nyní se můžete těžit z našich esenciálních levandulových olejů, které se dají účinně použít proti blechám, klíšťatům, vším a roztočům, ale také utišit bodnutí hmyzem ...
Můžete také využít náš levandulový olej a vychutnat si klidný spánek tím, že kápnete pár kapek na polštář.
La Maison du Savon de Marseille nabízí celou řadu kosmetických přípravků s esenciálním základem levandulového oleje. Používáme levanduli, která roste na Sault na horní plošině na úpatí hory Ventoux. Tato oblast je největším výrobcem levandule ve Francii. Sklizeň probíhá v květu od začátku července do srpna.
Levandulí vonící mýdla jsou také obohacená o bambucké máslo a arganový olej.
Ponořte se do srdce Provence s našimi levandulovými sprchovými gely a tekutými Marseilleskými mýdly a vychutnejte si jejich výhody a uklidňující vůni. A konečně, náš levandulový krém na ruce s jemnou vůní a krémovou texturou dokonale vyživuje pleť a zanechává výraznou příjemnou vůni.

Doporučujeme