Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 16. červenec 2019, svátek má Luboš

Doprava zdarma Odběrná místa Dárek zdarma

La Maison du Savon de Marseille - Mýdlo - Oslí mléko s arganovým olejem 100 g

Kleopatra, proslulá královna Egypta, se pravidelně koupala v oslím mléce, aby byla zachována její legendární krása.
Toto mýdlo zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Kromě toho, vůně je velmi mírná a příjemná.
Mýdlo na vás zanechá pocit pohody.
Vhodné pro všechny typy pleti.

Oslí mléko:
Oslí mléko bylo často používáno v antických dobách. Víme, že Kleopatra, královna Egypta, se koupala v oslím mléce, aby si udržela svou krásu a mladistvou pleť.
V současné době se oslí mléko častěji používá při výrobě kosmetických přípravků. La Maison du Savon de Marseille zřídila celou řadu kosmetických přípravků, které obsahují čerstvé, bio oslí mléko. Naše oslí mléko pochází z oslí farmy v kopcích Gers. Tato Oslí farma je součástí APLA (Asociace výrobců oslího mléka), která zajišťuje kvalitu produktů, rovné zacházení se zvířaty a jejich prostředím.
Pro výrobu mléka jsou osli pečlivě vybírány pomocí morfologických kritérií, která zaručují kvalitu mléka. Za zmínku stojí, že oslí mléko je velmi podobné mateřskému mléku a obsahuje i více živin než mléko, které používáme ke krmení našich novorozenců. Během prvních dvou měsíců jeho života, osel hříbě závisí pouze na mléku své matky, aby přežili. Od třetího měsíce, kdy je schopen konzumovat pevné látky, hříbě pije pouze z jeho matky v noci. Osel může dojit pouze každé tři hodiny, a to pouze během dne.
Objevte a zažijte kvalitu našich mléčných výrobků osla, které zahrnují vonící mýdla obohacená o bambucké máslo a arganový olej pro zdravou, jemnou pokožku. Lehce voňavé sprchové gely a šampony, pečlivě navrženy tak, aby vyhovovali vašim potřebám, a aby vám dopřáli klidnou relaxaci ve sprše.
Tekuté mýdlo Marseille, které je známé pro svou schopnost čistit, v kombinaci s oslím mlékem hluboce hydratuje.
Tělová mléka, ruční mléka a pleťové krémy z oslího mléka, které byly pečlivě navrženy tak, aby vám dokonale hydratovali.
A pro vás, pánové, jsme vyvinuli krémy po holení z oslího mléka s krásným zvláčňujícími a hydratačními vlastnosti. Naše holící krémy vám poskytnou potřebnou ochranu proti problémům spojených s pravidelným holením, jako jsou: zarudnutí a skvrny. Na toto nepříjemné pálení, doporučujeme náš uklidňující Alum kámen.
Všechny naše tělové krémy a mléka pomáhají chránit pokožku před vysoušením, zvláště během citlivých obdobích, jako je zima, nebo extrémní teploty.

Vlastnosti arganového oleje:
Arganový olej se používá po mnoho století.
Medově zbarvený olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, které pomáhají předcházet vysoušení a stárnutí.
Je také účinný při léčbě ekzémů a akné. U dospělých se tento olej používá k masáži kloubů osob trpících revmatismem.

Výrobek není testován na zvířatech!

Země původu: Francie
Hmotnost: 100 g

Historie Marseillského mýdla:
Marseillské mýdlo bylo inspirováno mýdly, která existovala v Sýrii po tisíce let: Aleppo mýdlo; které bylo vyrobeno v kombinaci olivového oleje a vavřínu.
Po křížových výpravách se tato metoda rozšířila po celém Středomoří.
Kostka mýdla rychle získala popularitu, která přešla přes Itálii a Španělsko a nakonec dosáhla Marseille. Dnes je přítomna v koupelnách a kuchyních rodin na celém světě. Marseillské mýdlo se stalo každodenním produktem.
V dávných dobách bylo mýdlo z oleje, vody a popela. Prošlo řadou změn.
V průběhu středověku se do mýdla začala přidávat limetka.
Od počátku roku 1980 trh s Marseillskými mýdly prochází oživením. Firma La Maison du Savon de Marseille, pocházející ze srdce Provence, se specializuje na vytváření parfémovaného Marseilleského mýdla. Stává se lídrem na francouzském trhu, který se může pochlubit více než 250 druhy mýdla, provoněnými parfémy od města Grasse.

Doporučujeme

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace