Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 10. prosinec 2018, svátek má Julie

Doprava zdarma Odběrná místa Dárek zdarma

Village Candle - Kaňon západ slunce

Dekorativní vonná svíčka ve skleněné dóze s víčkem, s exotickou vůní pouštní šalvěje, která připomíná ten pravý a barvitý západ slunce nad pouštní krajinou. Pozastavte se při tomto přírodním úkazu a nechte se vnést do skalnatých, horkých krajin těchto míst.

Výběr ze dvou variant:
Doba hoření 45 - 55 hodin
Doba hoření 85 - 105 hodin

O značce Village Candle:
Dělej to, co máš rád a o zbytek se nestrachuj.
Kniha autorky Marshy Sinetar inspirovala Paula Aldriche, aby dělal to, co má rád a neměl strach o to, zda se uživí. Na základě této myšlenky dokázal Paul proměnit svého koníčka v úspěšný podnik. A k úspěšnému podniku se dostal způsobem ryze staromódním, leč fungujícím: velké množství práce a nikdy nekončící nadšení.

Už jako teenager Paul rozpouštěl vosk ze zbylých svíček, které doma našel a znovu je odléval do kartonů od mléka a v roce 1993, jako nezaměstnaný se rozhodl vyrábět svíčky profesionálně. Ještě před touto dobou strávil Paul spoustu času v knihovně, kde studoval všechny dostupné informace nejen o jejich výrobě, ale o svíčkách vůbec. Zanedlouho jeho rodina a přátelé chtěli vyrobit svíčku dle jejich specifického přání a vůně, buď pro ně samotné, či jako dárek pro své přátele. Firma Village Candle® se zrodila při Paulově cestě do Pensylvánie, kdy při náhodné návštěvě obchodu se svíčkami získal svoji první komerční objednávku z mnoha dalších, které následovaly.

Ruční výroba ve statě Maine, USA
Logo Village Candle's® má svůj skutečný význam. Více než jedno století je stát Maine znám pro své vynikající výrobky v mnoha odvětvích, zejména však při výrobě lodí. Požadavek na odkaz na tuto reputaci stále existuje do dnešních dnů, a všechna odvětví státu Maine pokračují v tomto odkazu, aby naplnili tuto tradici. A Village Candle® jako výrobce svíček nejvyšší kvality, se k tomu odkazu bez výjimky hrdě hlásí. Naše svíčky jsou vyráběny dle přísných kontrol kvality za použití nejkvalitnějšího vosku, plných a bohatých barev a těch nejlepších esenciálních olejů. Naše zkušenosti pocházejí z každodenní výroby a snažíme se, aby značka VC splňovala povědomí vysoké kvality produktů vyráběných v Maine, který je synonymem kvality, bohaté historie, hrdosti na historický odkaz a řemeslné zručnosti.

Key points
Proč je Village Candles® prémiovým produktem?
Použitím pouze těch nejlepších dostupných surovin:
Parafín potravinářské jakosti
Sójový vosk vyrobený ze sóji původem z USA
Esenciální oleje nejvyšší kvality
Technologie dvojitého knotu

Proč má prémiová řada svíček Village Candles® dva knoty?
Naše svíčky jsou navrženy unikátní technologií dvojitého knotu, jejíž použití přináší:
Žádný zbývající vosk, dokonalé hoření
Silnější uvolňování vonných esencí. Větší teplo rozpustí více vosku, ze kterého se takto uvolňuje více vonných esencí. Vůně se neuvolňuje spalováním, jak se někdy mylně domníváme, vůně se uvolňuje z rozpuštěného vosku.
Žádné začernalé sklo od sazí

Proč má prémiová řada našich svíček dva knoty?
Mnoho našich zákazníků se ptá, zda jsou opravdu dva knoty lepší než jeden.
A my s radostí odpovíme: rozhodně!

Village Candle® jako první uvedla na trh technologii Dual Wick Technology™ (Technologie dvou knotů) použitá u prémiové řady a která naprosto zřetelně přináší tři významné faktory a výhody než při použití pouze jednoho knotu. Námi použité knoty jsou navrženy právě pro prémiovou řadu a zajišťují dokonalé a efektivní hoření, kdy u jiných výrobců použití jednoho silného knotu je z mnoha důvodů s našimi nesrovnatelné. Tedy:
1. Dokonalé hoření, žádné saze
Naše knoty jsou natolik efektivní, že hoří stejným tempem jako při použití knotu jednoho, neznamená to, že by svíčka shořela 2x rychleji, naopak, za svoje peníze dostanete více. A navíc použití dvou knotů zajistí dokonalé využití veškerého vosku.
2. Efektivní hoření, více za Vaše peníze
Více světla a vůně pro Váš domov
Nejvíce patrným rozdílem je však to, že naše Village Candle® prémiové řady do Vašeho domova přináší více konejšivé záře a více vonné esence. Je to jako byste doma měli svíčky dvě, zatímco vše přináší jediná svíčka prémiové řady Village Candle® .

Naše poslání a naše hodnoty
Naším cílem je stát se vůdčím výrobcem svíček a domácích vůní, nabízet pouze produkty prémiové kvality a nejen splnit, ale i překročit očekávání našich zákazníků. Posláním je neustále zlepšovat nabízené produkty a služby. Protože pokud jejich očekávání nenaplníme my, někdo jiný určitě ano.


Všeobecná bezpečnostní pravidla
Před zapálením odstraňte obal a další materiály či tester uvnitř svíčky.
Svíčku umístěte na pevnou a nehořlavou podložku na chráněné a suché místo a mimo zdroje tepla či hořlavých materiálů.
Zapálenou svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru. Umístěte mimo dosah dětí či domácích mazlíčků.
Knoty pravidelně zastřihujte na délku cca 6 mm.
Vnitřní prostor kolem knotů udržujte čistý bez zbytků odstřižených knotů či zápalek.

Doporučujeme

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace