Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 14. červen 2024, svátek má Roland

Doprava zdarma Odběrná místa Dárek zdarma

La Maison du Savon de Marseille - Tradiční mýdlo s olivovým olejem 250 g

Zboží bylo přidáno mezi přání.

Tradiční mýdlo našich babiček, které se dá krájet.
Plátek tohoto mýdla se 72% olivového oleje má léčivé účinky. Vložte plátek mýdla do postele a mýdlo Vám pomůže zmírnit křeče.
Použití mýdla:
na prádlo, WC, kuchyňská zařízení, koupelny apod.

250 g


Olivový olej
Olivový olej je symbolem Provence a Středomoří. Již v dávných řeckých a římských dobách, byl olivový olej používán v kuchyni, ale i jako kosmetický prostředek. Olivový olej je stále více používán v kosmetickém průmyslu – péče o tělo a péče o vlasy.
Olivový olej je známý pro jeho ochranné, regenerační a antioxidační vlastnosti, je ideální proti stárnutí pleti.
V péči o vlasy, olivový olej změkčuje a vyživuje, ale je to také vynikající vlasový kondicionér, který opraví suché a poškozené vlasy.
La Maison du Savon de Marseille vytvořil řadu produktů s organickou bází olivového oleje, která vám umožní využívat všech jeho vynikajících účinků.
Seznamte se s kosmetickou řadou na bázi organického olivového oleje: sprchové gely obohacené organickým olivovým olejem, aby vaše pleť měla zdravý lesk a šampony jemně čistí vlasy, tekutá mýdla, která jsou vyrobena tradičním způsobem, aby vaše pleť byla jemná a zdravá.


Historie Marseillského mýdla:
Marseillské mýdlo bylo inspirováno mýdly, která existovala v Sýrii po tisíce let: Aleppo mýdlo; které bylo vyrobeno v kombinaci olivového oleje a vavřínu.
Po křížových výpravách se tato metoda rozšířila po celém Středomoří.
Kostka mýdla rychle získala popularitu, která přešla přes Itálii a Španělsko a nakonec dosáhla Marseille. Dnes je přítomna v koupelnách a kuchyních rodin na celém světě. Marseillské mýdlo se stalo každodenním produktem.
V dávných dobách bylo mýdlo z oleje, vody a popela. Prošlo řadou změn.
V průběhu středověku se do mýdla začala přidávat limetka.
Od počátku roku 1980 trh s Marseillskými mýdly prochází oživením. Firma La Maison du Savon de Marseille, pocházející ze srdce Provence, se specializuje na vytváření parfémovaného Marseilleského mýdla. Stává se lídrem na francouzském trhu, který se může pochlubit více než 250 druhy mýdla, provoněnými parfémy od města Grasse.

Doporučujeme

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace