Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 22. září 2023, svátek má Darina

By Inspire

By Inspire

Rodinná značka By Inspire poprvé představila své kolekce zákazníkům na podzim roku 2004. Skupina mladých, českých  designérů navrhla první   kolekci „Grass“ , která slavila na trhu ohromný úspěch. Tato kolekce se stala skutečným fenoménem a je v nabídce  značky By Inspire do dnes. V dalším roce doplnila  značka By svoji nabídku nejen o další jedinečné tvary ale samozřejmě i o nové  dekory porcelánu. Značka By Inspire vyniká svými krásnými jídelními soupravami v jednoduchých, ale přitom dokonalých dekorech. Jídelní soupravy vynikají svojí nadčasovostí, elegancí, kvalitou a krásným provedením. U značky By Inspire najdete v jídelních soupravách dokonalou harmonii - jsou tvořeny tak, aby vytvářely celé soupravy. Jeden dekor jídelní soupravy tvoří talíře, hrnky, šálky s podšálkem, konvice na čaj či kávu, cukřenky, mléčenky, polévkové mísy a další.

Novinkou pak byla  barevná keramika, čímž vznikly ucelené a precizně sladěné kolekce, které Vaše servírování učiní dokonalým.  Každý další rok  značka rozšiřuje svoji nabídku o  „novinky“ a v současné době nabízí  nejen designový porcelánkeramiku, ale i originální kousky z plastu či dřeva a nerezové doplňky.

By Inspire však nepřináší pouze krásné jídelní soupravy, ale v nabídce této značky najdeme i dokonalé bytové doplňkysoupravy na víno, titanové nože, stojany na nože a další. By Inspire Vás zaručeně nezklame.

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace