Nákupní košík
Počet zboží:
0 ks
Cena celkem:
0 Kč
Dnes je 24. červenec 2024, svátek má Kristýna

Willow Tree

Willow Tree

Historie kolekce Willow Tree začala v lednu roku 2000 a obsahovala pouze jedinou figuru, 15 andělů a Betlém. Postupem času se kolekce rozšiřuje tak, aby obsahovala vše důležité. Vše, co chceme sdělit našim přátelům, rodině. Všem blízkým a drahým, které v životě potkáváme pouze velmi zřídka.

Willow Tree je důvěrná, osobní linie ručně vyřezávaných figur a každá z nich představuje vlastnost či sentiment, který nám pomáhá vážit si lidí kolem nás, léčit zraněné, či objevit krásu okolního světa. A s touto myšlenkou ve svém srdci vyřezávala Susan Lordi každou svoji figuru. Sdělení, které každá z figur nese a které v nás rozvíjí je vyjádřeno pouze gesty. Tento způsob uměleckého projevu velmi citlivě a obdivuhodně vyjadřuje lásku, vzájemnou blízkost, uzdravení, odvahu... jednoduše všechny emoce, které v našich životech prožíváme.

Jméno Willow Tree (vrba) bylo zvoleno jako symbol pro náznak a gesto. Všechny figury jsou řešeny sloupovitě jako strom a často nesou něco z přírody či drží nějaké zvíře jako symbol pro dobré lidské vlastnosti a hodnoty... rozmarýn pro vzpomínku, ptáčka jako symbol uzdravení, květiny pro vyjádření krásy.

Jednotlivé skulptury z kolekce Willow Tree vše naznačují pomocí jednoduchých a elegantních gest... sklonem hlavy, umístěním ruky či natočením těla. Osobním je činí právě to, že si každý sám rozezná emoce, které daná skulptura sděluje a to je činí velmi osobní a působivé.

Právě jejich zdrženlivost je činí přesvědčivými.

Willow Tree je kolekcí andělů a figur, přičemž každá z nich má svůj význam. Willow Tree je jedinečným dárkem pro Vaše blízké, přátele, rodinu. Willow Tree, je dárek, který má duši, Willow Tree je dárek, který řekne vše za Vás.

Kolekci andělů, figur a přání Willow Tree najdete v sekci Willow Tree zde.

Novinky e-mailem

Buďte jako první informováni o nejnovějším
zboží, skvělých slevách a soutěžích!
Také si nezapomeňte přečíst informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Česká kvalita
Ověřeno zákazníky
Garance nákupu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace